Kuźnica noclegi, atrakcje, informacje i wczasy w Kuźnicy

Łukęcin

ŁukęcinW gminie Dziwnów, przy szosie 102, między Pobierowem i Dziwnówkiem, leży nieduża miejscowość wakacyjnego wypoczynku – Łukęcin. Położona wśród lasu iglastego odgradzającego Bałtyk od miejscowości. Łukęcin to również miejsce wypoczynku harcerzy – odbywają się w tym miejscu obozy namiotowe.

Porośnięty sosnowo – świerkowym lasem nieduże urwisko odgradza plażę, dodając powietrzu żywicznych aerozoli, które w połączeniu z morskim jodem korzystnie oddziaływają na nasze drogi oddechowe. Przy zejściu na plażę (przedłużenie ulicy Morskiej), które prowadzi po schodkach, w wakacje działa strzeżone kąpielisko długie na dwieście metrów, przy zejściu tym umieszczono też sanitariaty. A sama plaża jest wystarczająco szeroka i rzecz jasna piaszczysta.

Wybierając noclegi nad morzem w Łukęcinie mają Państwo sposobność aktywnego wypoczynku. Prócz szlaków rowerowych i pieszych znajduje się tu też stadnina oferująca naukę jazdy konnej oraz przejażdżki bryczką. Urlopowicze, którzy na co dzień przebywają wśród szumu dużych miast z pewnością docenią panującą w tym miejscu spokój i ciszę, nawet w sezonie wakacyjnym nie ma tu tłumów. Do plaży jest nie więcej jak kilometr – a z sąsiedztwa ul. Morskiej – około 400 metrów. Działają tu ośrodki wypoczynkowe, domy gościnne oraz kwatery prywatne oddające urlopowiczom noclegi w Łukęcinie (www.lukecin.com.pl/noclegi/wszystkie).

Wakacje z Dziećmi

wakacje z dziećmi nad morzem

Domki nad morzem

domki nad morzem

USTRONIE MORSKIE noclegi w Ustroniu Morskim

Ustronie noclegi