Kuźnica noclegi, atrakcje, informacje i wczasy w Kuźnicy

Międzyzdroje

Międzyzdroje - moloCzy jest ktoś, kto chociaż raz nie słyszał nazwy Międzyzdroje? Myślę że nie. Na pewno rozsławiła je Promenada Gwiazd – niewielki deptak w otoczeniu hotelu Amber Baltic, w który każdego roku wmurowywane są odciski dłoni sławnych ludzi teatru, filmu i sztuki. Swoje dłonie „odcisnęli” między innymi: Anna Dymna, Krystyna Janda, Anna Seniuk, Anna Przybylska, Jan Englert, Gustaw Holoubek, Janusz Gajos a także mnóstwo innych – nie sposób wszystkich wyliczyć.

Każdego roku w lipcu odbywa się w tym miejscu Festiwal Gwiazd – wiele projekcji filmowych, spektakli teatralnych, wernisaży, spotkań z gwiazdami, co więcej piłkarski mecz gwiazd.

Międzyzdroje – wczasy nad morzem

Dla wielu odwiedzających, Międzyzdroje to zasadniczo miejsce wakacyjnego wypoczynku nad – najcieplejszym w Polsce – kawałkiem wybrzeża Morza Bałtyckiego. Co roku odpoczywa tu kilkaset tysięcy urlopowiczów. Wabi ich śliczna piaszczysta plaża, ciepła woda i nadmorskie atrakcje oraz odpoczywający tutaj chętnie politycy, aktorzy, aktorki, biznesmeni bądź inne sławy. Charakterystycznym miejscem Międzyzdrojów jest Promenada Nadmorska czyli ul. Bohaterów Warszawy. Typowy trotuar pośród pięknych, historycznych już, budynków sanatoryjnych ,pensjonatów, w pobliżu znajduje się Park Zdrojowy i amfiteatr. Na promenadzie jest również wiele punktów gastronomicznych, kramów z pamiątkami, bursztynem, muszlami. Miejscowość znajduje się na skraju Wolińskiego Parku Narodowego, tutaj również jest dyrekcja parku oraz Muzeum Przyrodnicze, w którym można dowiedzieć się więcej o parku, rosnących tam roślinach oraz mieszkańcach parku. Międzyzdroje to też mała baza rybacka – na wschodnich obrzeżach miejscowości oraz zdobione gustownymi lampami, wychodzące na 120 m w Bałtyk molo. To ogromnie ochoczo uczęszczane przez turystów miejsce – szczególnie wieczorową porą, gdy iluminacja mola oraz zachodzące słońce tworzą specyficzną atmosferę.

Oczywiście Międzyzdroje to nadzwyczaj różnorodna baza tak jak gastronomiczna tak i noclegowa. Od ekskluzywnych hoteli oraz apartamentów, poprzez ośrodki wypoczynkowe, domy wypoczynkowe czy pensjonaty aż po kwatery i pokoje zapewniające noclegi w Międzyzdrojach.

Wakacje z Dziećmi

wakacje z dziećmi nad morzem

Domki nad morzem

domki nad morzem

USTRONIE MORSKIE noclegi w Ustroniu Morskim

Ustronie noclegi