Kuźnica noclegi, atrakcje, informacje i wczasy w Kuźnicy

Wicie

Plaża w WiciuWicie to wioseczka położona na środkowym wybrzeżu Bałtyku. Wicie to enklawa ciszy i spokoju – z dala od zgiełku miast czy krzykliwych kurortów. Za wsią znajduje się dodatkowo duże, naturalne jezioro Kopań, które utrzymuje podwyższoną wilgotność morskiego powietrza. Miejscowość „zamykają” wzgórza morenowe (najwyższe wzniesienie – Góra Barzowicka – 72 m. Wokół lasy z przewagą sosnowych – wypełniają powietrze leczniczymi olejkami eterycznymi.

Wicie polubią wczasowicze ceniący sobie czynny wypoczynek – panują w tej okolicy znakomite warunki do uprawiania joggingu, nordic walking, jazdy na rowerze, jezioro czeka na miłośników sportów wodnych, a Bałtyk zachęca do kąpieli.

Plaża w Wiciu to w sumie najważniejsza atrakcja miejscowości – nie rozczaruje ona urlopowiczów – jest piaszczysta (tylko miejscami znajdziemy małe kamyki) ale najważniejsze jest to, że niezatłoczona. Ze środka miejscowości na piaszczystą plażę jest raptem 400 metrów. Wejście na plażę jest łagodne dzięki temu, że wiedzie przerwą między wydmami.

Mimo że Wicie to nieduża miejscowość i nie ma tutaj wielu barów, stoisk z lodami i hamburgerami, sklepów i typowych nadmorskich atrakcji, to jest ich mnóstwo w sąsiednich: Darłowie (ok 10 km) i Jarosławcu (około 6 km). Wicie domki to główna oferta skierowana do wczasowiczów odwiedzających Wicie. Dla wczasowiczów, dla których istotny jest luksus rośnie liczba apartamentów w Wiciu.

Wakacje z Dziećmi

wakacje z dziećmi nad morzem

Domki nad morzem

domki nad morzem

USTRONIE MORSKIE noclegi w Ustroniu Morskim

Ustronie noclegi